remove
Trendler 25-4-2023 5 Dakikalık Okuma

Boğa Burçlarına Seyahat Rotası Önerileri

 • 515
 • Lüks ve güzelliklere düşkünlüğü ile popüler olan boğa burcu için tatil, gevşeme ve kendini şımartma dönemidir. Bu yüzden boğa burçları için mevsim koşullarına bakmaksızın günlük yaşamın dışındaki farklı zevklerin tadına bakma imkânı sunan tatil planı yapılması faydalı olur. Boğa burcu düzeninin bozulmasını hiç sevmez. Bu nedenle boğa burcu insanına tatil sürprizi yapmamak önemlidir. Her şeye hâkim olmayı ve süreci yönetmeyi sevdiği için tatil planlarını boğa burcuna bırakabilirsiniz.

  Boğa Burcu Kadınları için Seyahat ve Tatil Rotaları

  Boğa burcu kadını tatilde konfor dışında huzur ve sakinlik ister. Sanat merkezleri, tatil köyleri, wellness tesisleri, ipek çarşaflar, kaliteli menüler ve lüks otelleri içeren tatiller boğa burcu kadını için idealdir. Boğa burcu kadınları için seyahat ve tatil rotaları planlarken mümkün olduğu kadar konfor odaklı olmak faydalı olur. Yaşamın ve güzelliklerin tadını çıkarmayı çok iyi bilen boğa burcu kadını olarak hala ziyaret etmediyseniz Marsilya, Aspen ve Sapanca için tatil planı yapabilirsiniz.

  Marsilya

  Fransa’nın güneyinde bulunan Provence-Alpes-Cote d’Azur bölgesinin ana şehri konumundaki Marsilya, Akdeniz atmosferine sahiptir. Lezzetli deniz ürünleri, görkemli müzeleri ve güneşli sahilleri ile boğa burcu kadını için harika bir tatil yeridir. Marsilya’ya gittiğinizde mutlaka ziyaret etmek isteyeceğiniz müzeler arasında özellikle Musée d’Histoire de Marseille, Centre de la Vieille Charité, Musée des Beaux-Arts de Marseille, Musée d’Archéologie Méditerranéenne ve Chateau Borely Marseille bulunur.

  Aspen

  Amerika’nın Colorado eyaletinde bulunan Aspen, boğa burcu kadınına istediği her şeyi bir arada sunan popüler bir kayak merkezidir. Lüks, eğlence, alışveriş ve spor imkânı sunan Aspen, dünyanın sosyete camiasını ağırlar. Aspen, gurmeler için de cennet niteliğindedir. Boğa burcu kadını olarak harika ve unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız rotanızı Aspen’e çevirebilirsiniz.

  Sapanca

  Şehrin yoğun temposundan sıkılan ve gevşeme ihtiyacı duyan boğa burcu kadını için en ideal tatil rotalarından birisi de Sapanca’dır. Stres ve yorgunluğu atarak enerjinizi tazeleme imkânı sunan wellness tesislerinde birkaç gün geçirmek boğa burcu kadınlarına çok iyi gelir. Harika doğa manzarası ve temiz havası ile büyüleyen Sapanca’dan ayrılmadan önce Justinianus Köprüsü ve Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz.

  Boğa Burcu Erkekleri için Seyahat ve Tatil Rotaları

  Yemeklere düşkünlüğü ile tanınan boğa burcu erkekleri, tatilde de damağının peşinden gitmek ister. Bu yüzden boğa burcu erkeği için tatil planı yapıyorsanız şehrin yemeklerini dikkate almanızda fayda var. Aslında tatil planlarını boğa burcu erkeğine bırakmanız çok daha iyi olur. Çünkü nerede ne yenir, neresi huzurludur, en iyi boğa burcu bilir. Boğa burcu erkekleri için seyahat ve tatil rotaları keyif, lezzet ve huzur içermelidir. Boğa burcu erkeği olarak hala ziyaret etmediyseniz Kopenhag,  Salzburg ve Uludağ’ı tatil planlarınıza ekleyebilirsiniz.

  Kopenhag

  Kuzey Avrupa’nın en modern şehirlerinden biri olan Kopenhag, soğuk ancak harika bir vaha niteliğindedir. Güzelliklere hayran olan boğa burcu erkekleri Nyhavn’a uğrayarak kanalda tekne gezintisine çıkabilir. Tivoli Gardens, Öresund, Malmö, Kodbyen ve Rosenborg Şatosu ziyaret edilebilir. Kopenhag, Michelin cennetidir. İskandinav ülkelerinde bulunan 23 Michelin yıldızlı restoranın 14 tanesi Kopenhag’da bulunur. Lezzetten ödün vermeden tatil yapmak isteyen boğa burcu erkekleri için Kopenhag ideal bir şehirdir.

  Salzburg

  Mozart’ın şehri Salzburg, mimarisi ve doğal güzellikleriyle boğa burcu erkeklerine hitap eden bir şehirdir. İhtişamlı yapıları ile kendine hayran bırakan Salzburg’da Salzburg Kalesi, Mirabell Sarayı ve Bahçeleri, Mozarts Geburtshaus, Salzburg Katedrali, Hellbrunn Sarayı, Getreidegasse Street, St Peter’s Abbey ve Salzburg Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Salzburg tatili boyunca 5 yıldızlı, otantik ve kaliteli otellerde konaklayabilirsiniz.

  Uludağ

  Türkiye’nin en iyi ve kaliteli kış tatili lokasyonlarının başında gelen Uludağ, boğa burcu erkekleri için ideal bir tatil yeridir. Uludağ için uzun tatiller planlamak yerine birkaç günlük kısa hafta sonu tatilleri planlayarak sevdiğiniz ve alıştığınız düzenli yaşamınızdan çok fazla ayrı kalmadan tatil yapma fırsatı bulabilirsiniz. Uludağ’dan ayrılırken Bursa’da lezzetli iskender için küçük bir mola verebilirsiniz.

  Boğa burçları için konforlu ve rahat seyahat ve tatil kıyafetleri Sarar’da sizleri bekliyor. Keyifli ve benzersiz tatil deneyimlerinizde gün boyu rahat etmek ve şık görünmeye devam etmek için erkek giyim ve kadın giyim kategorilerinde bulunan özel koleksiyonları hemen inceleyebilirsiniz.

  Diğer Makaleler