remove
Trendler 29-5-2023 4 Dakikalık Okuma

Kol Düğmeleri Ne Anlatır?

 • 655
 • Kol düğmesi, hiç şüphesiz geçmişten günümüze kadar değerini artırarak varlığını sürdüren erkek aksesuar dünyasının en asil üyesidir. Sarar kol düğmesi modelleri, ince bir zevkin ve rafine bir estetik anlayışının göstergesidir.

  Kol Düğmesinin Tarihçesi

  Kol düğmesi, teknik olarak gömlek manşetinin karşılıklı kenarlarını bir araya getirmek için kullanılır. Ancak teknik amacının ötesinde geçmiş yıllardan itibaren asaleti temsil eder. Kol düğmesi kullanma fikri 1500’lü yılların başlarında ortaya çıkmıştır. Erkek gömlek modellerinin manşetleri o yıllarda kolalı olarak kullanıldığı için manşetleri düğme ile birleştirmek oldukça zordu. O dönemde yaşayan erkekler gömleklerinin kol ağzını birleştirmek için ip ve kurdele kullanmışlardır. 17. yüzyıla gelindiğinde ip ve kurdelenin yerini zincir almıştır. Kral II. Charles’ın zincir yerine süslü bir düğme kullanmasından sonra bu fikir geliştirilmiş ve XIV. Louis’nin hükümdarlığı zamanında birbirine zincirle bağlı renkli cam düğmelerin kullanımı yaygınlaşarak popüler hale gelmiştir. Günümüzde kullanılan kol düğmesinin ortaya çıkışı ise 19. yüzyılda gerçekleşmiştir.

  Bugüne geldiğimizde, şıklığı ve asaleti temsil eden Sarar kol düğmesi modelleri ile her zamankinden daha asil bir görünüm sergileme olanağı bulabilirsiniz. Sarar kol düğmesi koleksiyonunu inceleyerek tarzınıza uygun olan modelleri hemen satın alabilirsiniz.

  Kol Düğmesi Modelleri: Klasik, Modern, Retro

  Sarar kol düğmesi, güçlü görünmeyi benimseyen erkekler için tutku haline gelen aksesuarlar arasındadır. Elegan bir görünümün nüanslarından olan kol düğmesi, erkekleri çabasız şıklığa ulaştırır. Ancak hedeflenen etkiyi yaratması için kol düğmesi modeline dikkat etmek önemlidir. Kol düğmesinin klasik, modern ve retro tasarımları bulunur. Her bir tasarım, kombinde en çok dikkat çeken unsur olmayı başarır.

  Sarar kol düğmesi modelleri arasında farklı tarzlara hitap eden birçok tasarımı bulabilirsiniz. Erkek şıklığını estetik bir şekilde tamamlamaya yardımcı olan kol düğmesi, Sarar kol manşetli gömlek modelleri ile kullanılabilir. Sarar kol düğmesi koleksiyonunda bulunan tasarımlar koleksiyonerlerin ilgisini çekecek niteliktedir. Erkek modasında prestij sembolü haline gelen kol düğmesi modellerini inceleyerek beğendiğiniz tasarımları satın alabilirsiniz.

  Kol Düğmesi ile Stil Yaratma

  Özel bir davette veya önemli bir iş toplantısında güçlü ve asil bir duruş sergilemenin en etkili yollarından biri bu etkinliğe şık bir kombinle katılmaktır. Sarar kol düğmesi, bir kombini şekillendirmek için ihtiyacınız olan başlıca aksesuarlardandır. Zarif tasarımlı modeller sayesinde bütün ilgiyi üzerinize çekebilir ve ortamın en çok konuşulan kişisi olabilirsiniz.

  Stil sahibi erkekler, günlük kombinlerinde de kol düğmesi kullanmaya özen gösterirler. Günün her saatinde şık görünmeyi garantileyen kol düğmeli kombinler hazırlamak için Sarar koleksiyonları yeterlidir. Şık tasarımlı kol manşetli gömlek çeşitleri, erkek pantolon modelleri ve kol düğmesi modelleri her zaman asil görünmek isteyen erkeklerin ihtiyacı olan parçalardır. Bu giyim ürünlerine dolabınızda yer vererek her ortama uygun güçlü kombinler hazırlayabilirsiniz. Stilinizi tamamlayacak farklı aksesuarlar denemek isterseniz Sarar aksesuar koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

  Özel Günler için Klas Bir Hediye

  Özel günlerde sevdiklerinize şık bir hediye arayışında olabilirsiniz. Sarar koleksiyonlarında stil sahibi erkeklere özel harika hediye seçenekleri bulunur. Kol düğmesi çeşitleri özel günler için klas bir hediyedir. Gücün ve asaletin sembolü Sarar kol düğmesini yaşamınıza anlam katan erkeklere hediye edebilirsiniz. Hediye paketini zenginleştirmek ve daha özel kılmak için Sarar kemer ve papyon gibi erkek aksesuarlarını kol düğmesi ile kombinleyebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlara uzun yıllar kullanabileceği şık bir anı hediye edebilirsiniz.

  Şimdi sarar.com’u ziyaret edebilir, yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olabilirsiniz.

  Diğer Makaleler