remove
Trendler 23-12-2022 5 Dakikalık Okuma

Oğlak Burçlarına Seyahat Rotası Önerileri

 • 793
 • Oğlak burcu hem özel yaşamında hem de çevresine karşı oldukça seçici ve titizdir. Oğlak burcu kadınları ve erkekleri için ideal seyahat ve tatil rotalarını sizler için derledik.

  Oğlak Burcu Kadınları için Seyahat ve Tatil Rotaları

  Oğlak burcu kadınları yalnız seyahat etmekten hoşlandığı kadar ailesine ve sevdiklerine de düşkündür. Kalabalık organize edilen gezi ve tatiller onlar için ayrı bir öneme sahiptir. Disiplinli bir iş hayatına sahip olmaları nedeniyle de iş seyahatlerine sıkça çıkarak yeni bağlantılarla iş ilişkilerini güçlendirmekte başarılıdırlar. Oğlak burcu kadınlarına iyi hissettirecek ve kariyerlerinde dönüm noktası olabilecek seyahat ve tatil rotalarını birlikte inceleyelim.

  Kyoto – Japonya

  Japonya, oğlak burcu kadınının doğasıyla iç içe olmayı sevebilecekleri bir ülkedir. Ayrıca düzenli ve kültürlerine saygılı yapıları da ilgilerini çekecektir. Japonya’da, oğlak burcu kadınlarının doğa ile baş başa kalmayı sevecekleri yerler arasında Fuji dağı, Yakushima adası ve Shiretoko Milli Parkı bulunur. Ayrıca, Japonya’da yapılacak kültür gezileri de evlerine dönerken bir dünya kültür hazinesine sahip olmalarını sağlayacaktır. Örneğin, Kyoto’da bulunan Zen budizmi manastırları ve doğal bahçeleri, oğlak burcu kadının sakin ve düşünceli yapısına hitap edecektir.

  Roma – İtalya

  Tarihi özellikleri ve doğal güzellikleri olan şehirleri gezmeyi seven oğlak burcu kadınları bir yere gitmeden önce o şehir ya da mekan hakkında bilgi edinirler ve ilgilerini çeken cazip seçenekleri değerlendirirler. Roma bu seçenekler içerisinde en dikkat çeken şehirler arasındadır. Sokaklarında kaybolarak gezdikten sonra Kolezyum’u ziyaret edebilir ve lezzetli İtalyan yemeklerini tadabilirsiniz. Müzeleri de gezi listenize ekleyerek bu tarih dolu şehirle daha yakından tanışmak size kendinizi geliştirerek dönme fırsatı sunacak.

  Abant – Bolu

  Doğayı sessizliği ve sakin yerleri seven oğlak burcu kadınları her mevsim başka manzaralar sunan bu şehri çok sevecekler. Abant Gölü’nün sessizliğinde ve temiz havasında uzun yürüyüşler yapabilir ve nefis yöre kahvaltısıyla güne başlayabilirsiniz. Bolu’ya gelmişken Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kış spor aktivitelerine de katılabilirsiniz. Yedigöller ve Gölcük Tabiat Parkı’na da uğrayarak doğanın ve güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

  Oğlak Burcu Erkekleri için Seyahat ve Tatil Rotaları

  Oğlak burcu erkekleri iş yaşamında oldukça başarılı, araştırmayı seven, aktif insanlardır. Seyahatlerinde yeni bilgiler öğrenmeyi ve araştırma yapmayı seven bu burcun erkekleri gösterişten uzak ve sakin rotaları tercih edeceklerdir. Tabiatta vakit geçirmeyi ve doğal güzellikleri gözlemlemeyi severler ve yeni keşifler yapmaktan hoşlanırlar. Oğlak burcu erkeklerinin sevebilecekleri seyahat rotasını birlikte inceleyelim.

  Palandöken – Erzurum

  Palandöken kayak ve snowboard seven oğlak burcu erkekleri için düzenli ve yerleşik yapısıyla oldukça ideal bir destinasyondur. Dik yamaçları ve manzarasıyla kış tatili için keyifli bir seçenek olacaktır. Kışın Palandöken, ilkbahar ve yazın da diğer güzellikleri için Erzurum’a gitmek isteyecek oğlak burcu erkekleri, bu şehrin kadim tarihinden kalma eserlerini ve kültürleri bir arada barındıran mutfağını ziyaret etmekten hoşlanacaktırlar. Tarihi bölgelerinden Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Erzurum Kalesi’ni ziyaret ederek kültür hazinenize yeni bilgiler ekleyebilirsiniz. Doğada keşif yapmayı seven oğlak burcu erkekleri için Erzurum’da sevecekleri diğer bölge ise Tortum Gölü. Mevsim koşullarına göre Tortum Gölü’nde sandalla gezintiye çıkabilir ve bu bölgeye ait farklı kuş türlerini inceleyebilirsiniz.

  Londra – İngiltere

  Oğlak burcu erkekleri için şehirlerin tarih gezileri kadar müze gezileri de oldukça önemlidir. Londra’da bulunan birbirinden ilgi çekici müzede keşfedecekleri ve öğrenebilecekleri dünya tarihine dair bir dolu iz bulacaklardır. Ayrıca British Museum, Victoria and Albert Museum, Tate Modern gibi bazı müzelerde gerçekleştirilen geç açılış ve uzun müze günleri gibi sohbet ortamlarında iş ve sosyal yaşama dair ilişkilerini geliştirirken yeni kültürler ve insanlar tanımak sevdikleri bir durum olacaktır. Şehrin popüler yapılarını ziyaret ederken Londra Kalesi’nde düzenlenen turlara kayıt yaptırmak da keyifli seçenekler arasında yer alıyor. Kaleyi gezerken dinleyeceğiniz hikayeler korkutucu olsa da ilginç bir deneyim olacaktır.

  Queensland – Avustralya

  Avustralya, oğlak burcu erkekleri için doğal güzellikleri ve canlı çeşitliliği bakımından inceleyebilecekleri macera dolu ve heyecan verici bir seyahat destinasyonudur. Uluru, Great Barrier Reef, Whitsunday Adaları ve Daintree Ormanı doğa tutkunu ve sakin bölgeleri seven oğlak burcu erkeğinin gözdesi olabilecek yerler arasında bulunur. Ayrıca, köklü tarihi ve birçok kültürden insanın burada yaşıyor olması bu burcun insanlarının karakteristik özelliği olan gözlem kabiliyetine katkı sağlayacaktır.

  Seyahatleriniz sırasında Sarar şıklığını ve kalitesini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sarar erkek giyim ve kadın giyim koleksiyonunda her tarza uygun kıyafetler sizleri bekliyor.

  Diğer Makaleler