remove
Interview 17-11-2022 4 Dakikalık Okuma

Renkli Çorapların Dünyası

 • 819
 • Son dönemlerin trendi olan renkli çoraplar, sizi soğuk havalara karşı sıcak tutarken aynı zamanda enerjik ve dinamik stilinizin de fark edilmesini sağlayacak. Klasik ya da casual kıyafetlerinizle yapacağınız renkli uyum, sie özgün tarzınızı da yansıtacaktır.

  Renkli çorap modasından önce koyu renkler ya da düz beyaz ve açık renk çoraplar tercih edilirken, çorapların ayakkabının içerisinde dikkat çekmesi beklenmezdi. Son trendlerde ise artık renkli çoraplar daha fazla dikkat çekici renkleri ile tercih ediliyor.

  Çorap modası, kıyafet modasıyla birlikte büyürken siz de dolabınızda renkli çoraplara yer verebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken renklerin yanı sıra sağlığınızı da düşünmelisiniz. Tarzınızı ortaya koyarken içeriğinde pamuk oranı ve boya kalitesi yüksek çorapları tercih etmelisiniz. Her mevsime uygun tasarlanmış çorapları rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi yazlık ve kışlık olarak üretilen çorapları da kıyafetlerinize göre seçmeniz önemlidir. Renkli çoraplar kişisel modanızı oluştururken dolabınızdaki en eğlenceli parçalar olmaya aday görünüyorlar.

  Doğru Renkli Çorap Kombini Nasıl Yapılır?

  Kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kıyafetler, ayakkabılar ve renkler arasında bütünlük olmasıdır. Mevsimler, nasıl hissettiğiniz, bulunacağınız ortamlar (ofis, parti, sosyal etkinlikler, konser, festival vs.) gibi etkenler bu bütünlüğü sağlayacak önemli unsurlar arasında yer alır.

  Ayakkabıda bileksiz modelleri seçerseniz giydiğiniz renkli çorapların fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek bilekli ayakkabılar pantolon boyunuzu yeniden ayarlamanıza sebep olabilir ve bu durum kombinlerinizde uyum problemine yol açabilir. Sarar’ın erkek ayakkabı koleksiyonunda kıyafetlerinize uygun modelleri bir arada bulabilir, kendi stilinizi en iyi şekilde yansıtan parça ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Renkli çorapları; casual ayakkabılar, sneakerlar, bot ve spor ayakkabılarla kendi zevklerinizi öne çıkartan desenler eşliğinde kullanabilirsiniz. Ayakkabı seçiminin yanında pantolon seçimi de renkli çorap dünyası için önemlidir. Kanvas, denim, kumaş ve koton pantolon modelleri arasından yapacağınız seçim, çorabınızın rengini ve kumaşını belirlemede oldukça etkili olacaktır.

  Sizden Bir İzlenim

  Renkli çoraplar ofis hayatının resmi havasına ve günlük yaşamın rutin akışına kombinlerinizdeki özgün ve eğlenceli bir detay niteliğindedir. Bu sebeple siz de çorap seçimlerinizde size ait özgün izler taşıyan, zevklerinizi yansıtan çorapları seçerek farklı bir stil oluşturabilirsiniz.

  Sadece Renk

  Düz fakat canlı renklere sahip çoraplarla pantolon ve ayakkabı uyumunuzu güçlendirebilir ve dikkat çekici bir stil yakalayabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken önemli noktalardan biri ise çorap renginizin hem ayakkabı renginizle hem de pantolon renginizle özdeşleşen tonlar içermesidir. Sarar Interview çorapların canlı renklerden oluşan koleksiyonunu inceleyerek sizi yansıtan desenleri bulabilir ve stilinize kaliteli bir dokunuş yapabilirsiniz.

  Ufak Detaylar Büyük Uyumlar

  Renkli çoraplarla uyumlu ve şık giyinmek koyu ve klasik renklere göre daha zor görünebilir. Fakat ufak detaylarla dikkat çekici ve göz alıcı bir şıklık yaratmak mümkün. Çorap seçimini kıyafet ve aksesuarınızdaki ufak ipuçlarıyla yapmak oldukça şık bir çözümdür. Saatiniz, gömlek düğmeleriniz hatta ceket astarınız çorabınızla aynı renk olabilir. Desenli çoraplar giyiyorsanız, desenlerdeki renklerle kıyafetinize yön verebilirsiniz.

  Diğer Makaleler